Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
Razu pewnego samochodem jechał ksiądz, Zaś chodnikiem szła zakonnica, która zobaczył. Podjechał i zapytał, czy ją podwieźć, a ona się zgodziła. Gdy wsiadła do samochodu, jej habit cześć nogi odslonił. A była to noga piękna i ponętna nadzwyczaj.Wzrok księdza na nodze się zatrzymał I niewiele brakowało, aby wypadek spowodował. Po kontroli nad pojazdem odzyskaniu Reka księdza opadła na nogę siostry A ona zapytała: "Bracie, czy pamiętasz psalm 129?" A on rękę zabrał i przepraszać począł. Jednakowoż, gdy biegi zmieniał Ponownie ręka jego na nodze jej spoczęła. A ona ponownie zapytała: "Bracie, pamiętasz psalm 129?" A on zawstydził się i ponownie przeprosił. Zatrzymali się u bram klasztoru, o ona podążyła do środka. On zaś Pismo tworzył i przeczytał psalm 129: "Idź dalej przed siebie i szukaj. W górze czeka Cie nagroda" MORAŁ: w pracy bądź zawsze dobrze poinformowany, W przeciwnym razie możesz przegapić świetną okazję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłane: 10 lutego 2010 Koniecznie trzeba sprawdzić ile kto będzie żył bo nie wiem cz wystarczy miejsca w niebie dla wszystkich ja rezerwuje apartament "z widokiem na raj"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja miała miejsce w Krakowie. Tam ksiądz Piotr Studnicki, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im. Świętej Rodziny, romansował z nauczycielką mężatką. Ksiądz za "karę" został wysłany do Watykanu i do dzisiaj pełni funkcję opiekuna polskich pielgrzymów. Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też jestem córka księdza i zakonnicy. Wielkie mi halo jest nas niemało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opat ze Szczyrzyca Czyli historia o tym, jak kościelny dostojnik zabawiał się z kobietami, a gdy już cała wieś huczała od plotek, to bez słowa wyjaśnienia zwiał. Siedzi sobie teraz spokojnie w klasztorze w USA i ma wszystko gdzieś. Klasyka działania Kościoła w takich sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życie napisał:
Opat ze Szczyrzyca Czyli historia o tym, jak kościelny dostojnik zabawiał się z kobietami, a gdy już cała wieś huczała od plotek, to bez słowa wyjaśnienia zwiał. Siedzi sobie teraz spokojnie w klasztorze w USA i ma wszystko gdzieś. Klasyka działania Kościoła w takich sprawach.
Cóż doczekamy da Bóg czasów że w kościele będzie normalnie albo go nie będzie wcale! Bo choć "bramy piekielne go nie przemogą" to rozwalą go sami kapłani dając zły przykład życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bylo w kopytowie gdzie ks. Raboszuk jawnie przechadzal sie ze swoja panna . Pozatym to mala spolecznosc i wszyscy maja to gdzies, a ja tak sobie mysle ze kazdy ksiadz mial stosunek z kobieta bo to sa przedewszystkim chlopy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech bzyka baby niż jak ten wcześniejszy z Połosek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lepiej niech bzyka baby niż jak ten wcześniejszy z Połosek
Grochowski zajmij się piszczałkami i swoimi synami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batman walisz na ślepo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grochowski zajmij się piszczałkami i swoimi synami
Nie mogę zajmować się synami bo wychowuje ich ksiądz! Mi nawet nie pozwalają ich zobaczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Grochowski zajmij się piszczałkami i swoimi synami
Grochowski zajmij się piszczałkami, a nie pieszczotami.........buhaha,buhaha,buhaha,buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielebny, zajmę się twoją kobietą i jej piszczałką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,767...e_w_sadzie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW TYCH CO PISZA Z SENSEM I BEZ SENSU '' kto jest bez grzechu niech weźmie kamień i rzuci pierwszy'' TO NIE SZTUKA KOMUŚ OBROBIĆ DUPĘ ALE POPATRZ SIĘ NA SIEBIE !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi tylko księdza który będzie musiał objąć parafię po poprzedniku z kiepskimi referencvjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW TYCH CO PISZA Z SENSEM I BEZ SENSU '' kto jest bez grzechu niech weźmie kamień i rzuci pierwszy'' TO NIE SZTUKA KOMUŚ OBROBIĆ DUPĘ ALE POPATRZ SIĘ NA SIEBIE !!!!!!!!!
CEPKU KTOŚ MIAŁ "POWOŁANIE" ALBO WYBIERAŁ ZAWÓD TO NIECH ZACHOWA SIĘ ZGODNIE DO CZEGO ZOBOWIĄZUJE SUTANNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW TYCH CO PISZA Z SENSEM I BEZ SENSU '' kto jest bez grzechu niech weźmie kamień i rzuci pierwszy'' TO NIE SZTUKA KOMUŚ OBROBIĆ DUPĘ ALE POPATRZ SIĘ NA SIEBIE !!!!!!!!!
mamy przynajmniej radoche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW TYCH CO PISZA Z SENSEM I BEZ SENSU '' kto jest bez grzechu niech weźmie kamień i rzuci pierwszy'' TO NIE SZTUKA KOMUŚ OBROBIĆ DUPĘ ALE POPATRZ SIĘ NA SIEBIE !!!!!!!!!
Jest też napisane "Po owocach ich poznacie" "Dobre drzewo złych owoców przynosić nie będzie a złe dobrych tez nie wyda" "Lekarzu ulecz sam siebie" To nie średniowiecze i czytanie Biblii juz nie jest zakazane pod karą stosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu dokąd idziesz? napisał:
To nie średniowiecze i czytanie Biblii juz nie jest zakazane pod karą stosu!
Nauczycielu, za czytanie Biblii była kara spalenie na stosie ? To podaj mi chociaż JEDEN, jedyny przypadek kogo konkretnie spalono, albo przynajmniej morde obito. Masz internet ? Dawaj ! A tak swoją drogą to niby KTO miał czytać jak mało kto czytać umiał wtedy ? I jeszcze jedno : jeśli nawet był taki zakaz to i dobrze ! Pismo Święte, zwłaszcza napisane po łacinie ( a tak chyba było w Średnoiwieczu ?), jest zbyt trudne dla zwykłych prostaków. Bez objaśnień osób zorientowanych jest trudno zrozumiałe nawet i dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...